خدمات مبتنی بر فیلم

فیلم‌ها و تصاویر متحرک،‌ از ظرفیت بالایی برای انتقال محتوا برخوردار هستند. بسیاری از مخاطبان مشاهده یک فایل ویدیویی تبلیغاتی،‌ اطلاع‌رسانی یا آموزشی را به مطالعه همان محتوا در فرم‌های مکتوب ترجیح می‌دهند و این یعنی شما با هر هدفی که به انتشار محتوا می‌پردازید باید این ابزار رسانه‌ای پرطرفدار را هم به عنوان یکی از گزینه‌های جدی بررسی کنید.

گروه فیلم آژانس تولید محتوای مهرویژن، با تکیه بر کادر متخصص و بهره‌مندی از امکانات و تجهیزات حرفه‌ای، خدمات متعددی را در این زمینه ارائه می‌کند.

آنونس‌ها و تیزرها، ویدیوهایی کوتاه هستند که برای معرفی یک رویداد یا تبلیغ یک محصول تولید می‌شوند. در فرصت کوتاه یک تیزر یا آنونس،‌ باید تصویر،‌ موسیقی و صدای گوینده به خوبی در کنار هم قرار بگیرند تا هیجان و انگیزه مورد انتظار ما به مخاطب منتقل شود.

گروه فیلم مهرویژن، آماده است تا در تولید آنونس رویدادها و تیزرهای تبلیغاتی با شما همکاری کند.

از مستندهای تبلیغاتی و صنعتی می‌توان برای معرفی یک شرکت یا واحد صنعتی، اطلاع‌رسانی درباره یک خدمت یا محصول یا ارائه عملکرد یک سازمان استفاده کرد. در صورتی که از تکنیک‌های تصویربرداری،‌ صداگذاری و تدوین به خوبی استفاده شود، می‌توان انتظار داشت که ویدیوی تولید شده ضمن جذابیت، در انتقال پیام به مخاطب موفق عمل کند.

گروه فیلم مهرویژن، تولید مستندهای صنعتی، تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی متعددی را در کارنامه خود دارد و آماده ارایه این خدمات است.

با پوشش تصویری و تولید مستند از یک رویداد می‌توان بخش مهم و کلیدی محتوا ارائه شده در آن را ثبت کرد. مستند‌های گزارشی به خوبی می‌توانند جریان اصلی محتوای یک رویداد و بازخورد مخاطبان را به نمایش درآورند.
مهرویژن تجربیات متعددی در زمینه تولید مستند‌های گزارشی از رویداد‌ها دارد و آماده ارائه این خدمت است.

با بهره‌گیری از ابزار موشن‌گرافیک می‌توان تصاویر، نمودارها،‌ نمادهای گرافیکی و هر آن چیز که به مخاطب در فهم بیشتر موضوع کمک می‌کند را به نمایش درآورد.
ویدیوهای کوتاه تولید شده به روش‌ موشن‌گرافی و یا انیمیشن به خوبی در شبکه‌های اجتماعی بازنشر می‌شوند و پیام مورد نظر شما را به مخاطب می‌رسانند.
همکاران ما در مهرویژن آماده هستند تا محتوای شما را در قالب موشن‌گرافیک‌ و انیمیشن طراحی و ارائه کنند.