خدمات مبتنی بر فیلم

فیلم‌ها و تصاویر متحرک،‌ از ظرفیت بالایی برای انتقال محتوا برخوردار هستند. بسیاری از مخاطبان مشاهده یک فایل ویدیویی تبلیغاتی،‌ اطلاع‌رسانی یا آموزشی را به مطالعه همان محتوا در فرم‌های مکتوب ترجیح می‌دهند و این یعنی شما با هر هدفی که به انتشار محتوا می‌پردازید باید این ابزار رسانه‌ای پرطرفدار را هم به عنوان یکی از گزینه‌های جدی بررسی کنید.

گروه فیلم آژانس تولید محتوای مهرویژن، با تکیه بر کادر متخصص و بهره‌مندی از امکانات و تجهیزات حرفه‌ای، خدمات متعددی را در این زمینه ارائه می‌کند.

آنونس‌ها ویدیوهایی کوتاه هستند و بیشتر برای معرفی یک رویداد تولید می‌شوند. در فرصت کوتاه یک آنونس،‌ باید تصویر،‌ موسیقی و صدای گوینده به خوبی در کنار هم قرار بگیرند تا هیجان و انگیزه مورد انتظار ما به مخاطب منتقل شود.

گروه فیلم مهرویژن، آماده است تا در تولید آنونس رویدادها با شما همکاری کند.

از تیزرها و ویدیوکلیپ‌ها می‌توان برای تبلیغ یک خدمت یا محصول، معرفی شرکت یا واحد صنعتی، ارائه عملکرد یک سازمان و یا آموزش و فرهنگ‌سازی مفاهیم،‌ استفاده کرد. در صورتی که از تکنیک‌های تصویربرداری،‌ صداگذاری و تدوین به خوبی استفاده شود، می‌توان انتظار داشت که تیزر یا ویدیوکیلپ تولید شده ضمن جذابیت، در انتقال پیام به مخاطب موفق عمل کند.

گروه فیلم مهرویژن، تولید تیزرها و کلیپ‌های تبلیغاتی،‌ اطلاع‌رسانی و آموزشی متعددی را در کارنامه خود دارد و آماده ارایه این خدمات است.

با بهره‌گیری از تکنیک‌های موشن‌گرافی می‌توان نمودارها،‌ نمادهای گرافیکی و هر آن چیز که به مخاطب در فهم بیشتر موضوع کمک می‌کند را به نمایش درآورد. ویدیوهای کوتاه تولید شده با روش‌های موشن‌گرافی به خوبی در شبکه‌های اجتماعی بازنشر می‌شوند و پیام مورد نظر ما را به مخاطب می‌رسانند.

همکاران ما در مهرویژن آماده هستند تا محتوای شما را در قالب موشن‌گرافیک‌ها طراحی و ارائه کنند.