فرم درخواست درج آگهی تبلیغاتی در ماهنامه فناوری نانو

همانگونه که استحضار دارید، ماهنامه فناوری نانو از سال ۱۳۸۰ تاکنون به عنوان اولین و پرتیراژترین نشریه فناوری نانو به صورت مستمر در حال انتشار است و علاوه بر مشترکین عادی، برای بسیاری از نهادهای دولتی و خصوصی مرتبط با فناوری نانو ارسال می‌شود.
دویست و شصت و چهارمین شماره این ماهنامه با عنوان «ویژه‌نامه دوازدهمین جشنواره و نمایشگاه فناوری‌نانو»، همزمان با این رویداد، منتشر خواهد شد. از آنجا که این ویژه‌نامه علاوه بر عرضه و توزیع در جشنواره فناوری نانو (بزرگترین گردهمایی فعالان حوزه فناوری نانو)، به دست مشترکان دائمی ماهنامه در سراسر کشور نیز خواهد رسید، فرصت ویژه‌ای برای معرفی دستاوردها و توانمندی‌های نهادها و شرکت‌های فعال در زمینه فناوری نانو محسوب می‌شود.
در این راستا، این ماهنامه آمادگی دارد تا با شرایط ویژه نسبت به درج آگهی تبلیغاتی و پوستر معرفی دستاوردها و خدمات شرکت‌ها، سازمان‌ها و مراکز علمی اقدام نماید.
برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت درخواست، فرم زیر را تکمیل نموده و هزینه مربوطه را آنلاین پرداخت کنید. پس از پرداخت همکاران ما برای هماهنگی‌های بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

در صورت نیاز به مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های ۶۶۸۷۱۲۵۹ و ۶۶۸۹۱۱۷۴ (با پیش‌شماره ۰۲۱ و داخلی ۱۰۲)، دفتر آگهی‌های ماهنامه فناوری نانو، تماس حاصل نمایید.

– ثبت سفارش سه آگهی متوالی مشمول ۱۰ درصد تخفیف می‌شود.
– ثبت سفارش پنج آگهی متوالی مشمول ۲۰ درصد تخفیف می‌شود.
– ماهنامه فناوری نانو در رد یا قبول سفارش‌های تبلیغاتی آزاد است.

خدمات و محصولات خودتان را به راحتی به جامعه فعال فناوری نانو معرفی کنید

– توزیع این شماره از ماهنامه در میان بازدیدکنندگان دوازدهمین جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو
– توزیع این شماره در بسته‌های ویژه مدعوین، مدیران و هیئت‌های تجاری بازدیدکننده از نمایشگاه
– ارسال نسخه الکترونیکی این شماره به بیش از ۹هزار مشترک خبرنامه الکترونیکی ویترین‌نانو
– معرفی و انتشار گسترده نسخه الکترونیکی این شماره از طریق شبکه‌های اجتماعی زیرمجموعه ستاد نانو
– انتشار نسخه الکترونیکی ماهنامه در سایت ستاد نانو (با دسترسی رایگان و برای مدت نامحدود)