[vc_row][vc_column][vc_empty_space][vc_text_separator title=”خدمات مبتنی بر عکس”][vc_column_text]گاهی اوقات یک فریم عکس، محتوایی به مراتب بیشتر و اثرگذارتر از ده‌ها صفحه متن به مخاطب منتقل می‌کند. بسته به هدفی که شما از انتشار عکس دنبال می‌کنید می‌توان از تکنیک‌ها و ابزارهای مختلف عکاسی بهره گرفت. گروه عکس آژانس تولید محتوای مهرویژن، با کادر متخصص عکاسی و تجهیزات حرفه‌ای به ارائه خدمات می‌پردازد.[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_tta_accordion style=”modern” c_align=”right” active_section=”1″ collapsible_all=”true”][vc_tta_section title=”عکاسی تبلیغاتی و صنعتی” tab_id=”Industrial-Photography”][vc_column_text]برای تهیه یک فریم عکس صنعتی یا تبلیغاتی، می‌بایست به همه عوامل از جمله ایده، چیدمان اجزا در محیط، نورپردازی و استفاده از تجهیزات مناسب عکاسی توجه کرد. در برخی موارد لازم است تا برای عکس، فضاسازی گرافیکی هم انجام شود.

همکاران ما در واحد عکس مهرویژن تجربه‌های موفق زیادی در زمینه عکاسی صنعتی دارند و می‌توانند به شما در تهیه تصاویری جذاب از محصولات مورد نظرتان کمک کنند.[/vc_column_text][vc_column_text]آژانس تولید محتوای مهرویژن نمونه‌کارهای عکاسی تبلیغاتی و صنعتی موفقی در کارنامه دارد:

– عکاسی از تجهیزات صنعتی فناوری نانو
– عکاسی از محصولات فناوری نانو
– عکاسی از محصولات شرکت هاینو[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”عکاسی خبری” tab_id=”photojournalism”][vc_column_text]یک عکاس خبری موفق، سرعت‌العمل بالایی دارد و می‌تواند به خوبی سوژه‌های مهم خبری را شناسایی کند. عکس‌های خبری در لحظه‌ای طلایی ثبت می‌شوند، لحظه‌ای که در بیشتر مواقع امکان بازسازی آن ممکن نیست. به همین خاطر است که پوشش عکس رویدادها با حساسیت و ملاحظات زیادی همراه است.

شما می‌توانید روی تخصص، توانمندی و تجربیات عکاسان مهرویژن برای پوشش عکس رویدادها، حساب کنید.[/vc_column_text][vc_column_text]واحد عکس آژانس مهرویژن، تجربیات پرشمار و موفقی در عکاسی خبری دارد:

– عکاسی از جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو (از سال ۱۳۸۹ تا کنون)
– عکاسی از رویدادهای فناوری نانو (سال ۱۳۸۹ تا کنون)
– عکاسی از جشنواره نوآوری و شکوفایی
– عکاسی از نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”عکاسی پانوراما و طراحی تورمجازی” tab_id=”panaroma”][vc_column_text]با استفاده از تکنیک عکاسی پانوراما می‌توان تصاویر ۳۶۰ درجه ایجاد کرد. تورهای مجازی براساس تصاویر پانوراما و با اضافه کردن محتوای متنی و تصاویر تکمیلی تولید می‌شوند. یک تور مجازی می‌تواند امکان بازدید از یک محیط طبیعی، صنعتی و یا نمایشگاهی را در اختیار مخاطبان قرار دهد. همکاران ما در مهرویژن، بارها تولید تورهای مجازی را تجربه کرده‌اند و آماده هستند تا این خدمت را به شما هم ارائه کنند.[/vc_column_text][vc_column_text]گروه عکس مهرویژن، نمونه کارهای متعددی در زمینه عکاسی پاناروما دارد:

– تور مجاری سومین جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو
– تور مجاری چهارمین جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو[/vc_column_text][/vc_tta_section][/vc_tta_accordion][/vc_column][/vc_row]