[vc_row][vc_column][vc_empty_space][vc_text_separator title=”خدمات مبتنی بر متن”][vc_column_text]متون مکتوب یکی از آشناترین قالب‌های انتشار محتوا هستند. محتوای مورد نظر شما می‌تواند در فرم‌هایی متفاوت، از خبر گرفته تا مصاحبه یا مقالات تخصصی، تنظیم و برای انتشار آماده شود. واحد تحریریه مهرویژن متشکل از خبرنگاران، روزنامه‌نگاران و مترجمان خدمات متعددی در این بخش ارائه می‌کند.[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_tta_accordion style=”modern” c_align=”right” active_section=”1″ collapsible_all=”true”][vc_tta_section title=”تهیه و تنظیم خبر” tab_id=”news”][vc_column_text]بسیاری از رویدادها، حتی مباحثی که در نگاه اول موضوعی ساده به نظر می‌رسند، می‌توانند در قالب یک خبر تنظیم و منتشر شوند. در صورتی که یک خبر بر اساس اصول خبرنویسی تنظیم شود و از جذابیت‌های رسانه‌ای برخوردار باشد، در سطح گسترده‌ای منتشر می‌شود و توجه مخاطب را به پیام مورد نظر ما جلب کند.[/vc_column_text][vc_column_text]واحد تحریریه مهرویژن، سابقه تولید اخبار به سفارش سازمان‌ها و نهادهای متعدد را در کارنامه دارد:

– مدیریت بخش خبری پایگاه اینترنتی ستاد توسعه فناوری نانو (از سال ۱۳۸۹ تا سال ۱۲۹۵)
– مدیریت بخش خبری پایگاه اینترنتی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری (سال ۱۳۹۳)
– مدیریت بخش خبری پایگاه اطلاع‌رسانی محصولات فناوری نانو (بهار ۱۳۹۶ تا کنون)
– مدیریت بخش خبری پایگاه اینترنتی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک (زمستان ۱۳۹۵ تا کنون)[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”تهیه مصاحبه و گزارش” tab_id=”report”][vc_column_text]مصاحبه و گزارش از فرم‌های آشنا در دنیای محتوای متنی به شمار می‌روند. یک گزارشگر توانمند می‌تواند در جریان یک گفتگو و یا بازدید از یک نمایشگاه، زوایای جذابی از موضوعات مطرح شده را در اختیار خواننده قرار دهد.[/vc_column_text][vc_column_text]واحد تحریریه مهرویژن، تجربیات پرشمار و موفقی در تنظیم مصاحبه و گزارش دارد:

– تهیه مصاحبه‌ها و گزارش‌های علمی عمومی و انتشار در مجله علمی دانشگر
– مصاحبه با کارآفرینان فناوری نانو و انتشار در ماهنامه فناوری نانو و…
– مصاحبه با نخبگان و اساتید و انتشار در ماهنامه سرآمد
– مصاحبه با فناوران ایرانی و انتشار در ویژه‌نامه‌های کمیته نانوفناوری وزارت جهاد کشاورزی[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”ترجمه، گردآوری و تألیف مقاله” tab_id=”article”][vc_column_text]همه ما در طی دوران آموزش‌های رسمی، یا برای یافتن پاسخ سؤالات و افزایش اطلاعات شخصی، به مقالات رجوع کرده‌ایم. مقالات می‌توانند برگرفته از چند گزارش و مقاله، یا ترجمه یک مقاله از زبانی دیگر باشد. در برخی موارد هم یک مقاله بر پایه دانش و تخصص فرد نگارنده تألیف می‌شود. تنظیم و انتشار مقالات می‌تواند راهکاری مناسب برای تأمین نیازهای اطلاعاتی مخاطبان و مشتریان یک سازمان باشد.
[/vc_column_text][vc_column_text]مهرویژن با تکیه بر توان اعضا تحریریه خود، اقدام به ترجمه، تدوین و تألیف مقالات آموزشی،‌ ترویجی و تخصصی می‌کند و تا کنون موارد متنوعی را در نشریات و رسانه‌های مختلف منتشر کرده است:

– تهیه و انتشار مقالات تخصصی فناوری نانو در نشریه فضای نانو
– تهیه و انتشار مقالات آموزشی در مجله علمی دانشگر
– تهیه و انتشار مقالات تخصصی در مجله سرآمد
– تهیه و انتشار مقالات آموزشی در مجله فناوری و نوآوری[/vc_column_text][/vc_tta_section][/vc_tta_accordion][/vc_column][/vc_row]