بیست‌ودومین نمایشگاه بین‌المللی ایران آگروفود با حضور ۱۵ شرکت دانش‌بنیان برگزار شد

پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در بیست‌ودومین نمایشگاه بین‌المللی ایران آگروفود ۲۰۲۲، با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی، در روزهای ۲۷ تا ۳۰ خرداد‌ماه ۱۴۰۱در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد. در پی فراخوان صندوق نوآوری و شکوفایی، شرکت‌های متقاضی حضور در پاویون ثبت درخواست کردند و در نهایت ۱۵ شرکت برای حضور در نمایشگاه انتخاب شدند.

ادامه مطلب

حضور ۱۰ شرکت دانش‌بنیان در پاویون نمایشگاه بین‌المللی ایران‌ فارما

پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در ششمین نمایشگاه بین‌المللی ایران فارما، با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی، در روزهای ۱۹ تا ۲۱ مهرماه ۱۴۰۰ در مصلی امام خمینی(ره) در تهران برگزار شد.

ادامه مطلب

اولین نمایشگاه اختصاصی اوراسیا با حضور پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان برگزار شد

پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در اولین نمایشگاه اختصاصی اوراسیا (EURASIA EXPO 2021)، با مدیریت مهرویژن برگزار شد. در این نمایشگاه که با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی، در روزهای ۱۸ تا ۲۱ تیر ۱۴۰۰ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا شد، شماری از محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان معرفی شدند.

ادامه مطلب

برپایی پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه

پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه (Finex2021) با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی، در روزهای ۱۸ تا ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، برگزار شد.

ادامه مطلب

برگزاری بیستمین نمایشگاه برق ایران با حضور ۱۸ شرکت دانش‌بنیان

بیستمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق ایران در حالی برگزار شد که ۱۸ شرکت دانش‌بنیان فعال در این حوزه با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی در این نمایشگاه حاضر شدند.

ادامه مطلب

تله‌کام ۲۰۲۱ میزبان پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان

بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی مخابرات، فناوری اطلاعات و راه‌حل‌های نوآورانه (Telecom 2021)، در روزهای ۵ تا ۸ اسفند ۱۳۹۹ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد.

ادامه مطلب

معرفی توانمندی‌های ۴۱ شرکت دانش‌بنیان در نمایشگاه شهر هوشمند

پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در دومین نمایشگاه بین‌المللی شهر هوشمند، با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی، در روزهای ۵ تا ۷ بهمن‌ماه ۱۳۹۹ در مصلی تهران برگزار شد.

ادامه مطلب

معرفی توانمندی‌های شرکت‌های دانش‌بنیان در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی ورزش

پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی ورزش و تجهیزات ورزشی (SPORTEX 2020) با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی در روزهای ۵ تا ۸ مهر ۱۳۹۹ در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد. در این پاویون شماری از محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان به فعالان حوزه ورزش معرفی شد.

ادامه مطلب

حضور ۱۹ شرکت دانش‌بنیان در پاویون بیستمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابرات و اطلاع‌رسانی ایران تله‌کام ۲۰۱۹

پاویون شرکت های دانش‌بنیان در بیستمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابرات و اطلاع‌رسانی (ایران تله‌کام)، با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی، در روزهای ۲۶ تا ۲۹ آذر ۱۳۹۸ در محل دائمی نمایشگاههای بین‌المللی تهران برگزار شد.

ادامه مطلب