پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور در نمایشگاه دستاوردهای مقابله با کرونا

پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور در نمایشگاه دستاوردهای مقابله با کرونا

در چند ماه گذشته جملهٔ «کرونا را شکست می‌دهیم» شاید برای خیلی از افراد فقط یک شعار تبلیغاتی و سطحی بوده و هست، اما برای شرکت‌های دانش‌بنیانی که از روزهای نخست شیوع این ویروس خطرناک همهٔ توان و تخصصشان را به‌کار گرفتند تا گامی هر چند کوچک در جهت ریشه‌کنی این بیماری بردارند، «کرونا را شکست می‌دهیم» یک هدف بوده و هست؛ یک هدف دست‌یافتنی که به جز حرف زدن و شعار دادن، تلاش و کوشش هم می‌خواهد!
در روزها و ماه‌هایی که اغلب جامعه در قرنطینه بودند، فناوران و متخصصان شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی علیرغم همه سختی‌ها و محدودیت‌های حاکم بر اقتصاد و صنعت، استوار ایستادند و کاستی‌های موجود کشور را در زمینه پیشگیری و درمان این بیماری خطرناک شناسایی کردند و در جهت رفع آنها پیش رفتند.

از همین روی در نمایشگاه دستاوردهای مقابله با کرونا که از ۲۴ تا ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ برگزار شد، مهرویژن به‌عنوان مجری پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و مشارکت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، این شرکت‌های فعال و توانمند را دور هم گرد آورد تا ضمن معرفی و توسعه بازار دستاوردهای این فناوران و نوآوران، فرصت بهره‌برداری از راهکارهای نوین آنها را در اختیار سایر دستگاه‌ها و سازمان‌های بازدیدکننده نمایشگاه قرار دهد.
پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور در نمایشگاه جهش تولید و مقابله با کرونا با حضور ۵۰ شرکت دانش‌بنیان و فناور ایرانی در سالن ملل نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد و مورد استقبال نهاد و سازمان‌های خصوصی و دولتی متعددی قرار گرفت و فرصت‌های تجاری ویژه‌ای را برای شرکت‌های حاضر در این پاویون پدید آورد.
نمایشگاه دستاوردهای مقابله با کرونا در دو گروه کالایی مواد شوینده، بهداشتی و سلولزی و ماشین‌آلات وابسته و همچنین گروه کالایی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و دارویی در حوزه مبارزه با ویروس کرونا، آخرین دستاوردهای شرکت‌های فعال ایرانی را در فضایی به وسعت ۷ هزار مترمربع در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران به نمایش گذاشت.

دانلود عکس‌های پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور

عکس‌های بیشتر از پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور در نمایشگاه دستاوردهای مقابله با کرونا را می‌توانید از لینک زیر دریافت کنید. (این لینک پایان مرداد ۱۳۹۹ حذف خواهد شد)

در ادامه گزارش تصویری پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور را می‌توانید مشاهده کنید: